HITEL

Állnak: Papp Endre, Szlama Tibor, Novák Valentin
Guggolnak: Takács Bence, Dr. Petrik Béla, Boldogh Dezső

***

Az április 30-án, a Vas megyei Vasváron megrendezett Nagy Gáspár Labdarúgó Emléktornán két Kelemen köri tag is részt vett, a Hitel csapatát erősítve. Nevezetesen: Boldogh Dezső és Novák Valentin. A selejtezők két csoportban zajlottak. Mi Gazsifalvával (Nagytilaj és Bérbaltavár vegyes csapata), a Katolikus Rádióval és Budakeszi I. különítményeivel mérkőztünk.

Az első meccsen 2:1 arányban vertük a későbbi kupagyőztes Gazsifalvát (két elgondolkodtató góllal), de - sajnos - a második mérkőzést elrontottunk, s csak 0:0-ra futotta a Katolikus Rádió ellenében, pedig az első játékrészben bődületes helyzeteink, kapufáink is voltak. (Itt mutatkozott meg legnagyobb hiányosságunk, a cserenélküliség, hiszen épphogy ki tudtuk állítani az 5+1 fős csapatot.) Harmadjára pedig simán (3:0-ra) kikaptunk a Budakeszi I-től (a döntő másik résztvevőjétől.) Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy ők a Budapest I. Bajnokságban mérkőznek hétről hétre, mi pedig egy évben egyszer találkozunk.

Végül a másik csoport harmadik helyezettjével, a Szombathellyel játszottunk, s 2:2-es döntetlen után, hétméteres párbajban diadalmaskodtunk, s szereztük meg az alsóház vezető pozícióját, összesítésben pedig az ötödik helyet, mely legjobb eredményünk, mióta (immár harmadik alkalommal) pályára lép a Hitel grupp.

Csapatunk tagjai: Boldogh Dezső, Novák Valentin, Papp Endre, Dr. Petrik Béla (kapus), Szlama Tibor, Takács Bence,

Gólszerzőink: Novák 2 + 1 (hétméteres), Boldogh, Takács, Szlama (hétméteres)